MÍSTNÍ ČAS: 11:09 AM
MÍSTNÍ POČASÍ:
1 €: 27.215 CZK
owner : +420 603 445 101
reception: +420 608 184 808

Hodnocení hostů

+ Přidat hodnocení

Přidejte hodnocení

Vaše jméno
Země

Obdržená hodnocení


Eduard

skvělá komunikace a vstřícnost - čistota a pořádek - pěkné ubytování


Pavel

Velice vkusně zařízený a dobře vybavený apartmán, přesně podle představ a obrázků na internetu. Milí a vstřícní majitelé. Dobrá poloha na Starém městě.

Parkování jen v modré zóně nebo za poplatek mimo místo ubytování. Vstup do domu a uzamykání mříže u schodů (asi nutnost).


Kateřina

Nebyl problem cas prijezdu domluvit operativne podle situace. Aparman byl svetly, cisty, privetive zarizeny. Kompletne vybavena kuchyn umoznovala normalni vareni. vana <3


Charles

Centralni a presto klidna lokalita; byt samotny, vse, co jsme potrebovali, bylo k dispozici, majitel velmi ochotny

Z webove stranky booking.com neni jasne, ze na miste neni recepce a majitel nebydli v miste, je tedy treba se s nim predem dohodnout na presnem prijezdu kvuli predani klicu.


Gillian

Great size apartment, very handy to old and new town, helpful owner, very clean. Apparently apartment 1 has an outside area which we were recommended to book if we go again.Would recommend.

Nothing.


Tal

Well located, spacious, nicely designed, fully equipped apartment, with just about anything and everything you would need for a stay in Prague. Owner is friendly, knowledgeable and helpful. All in all - a great place to stay.


Carolyn

The roof terrace gave this property the plus factor. What better way to relax after a day of sightseeing than to sit on your terrace overlooking the city. Our apartment was great and Vaclav was extremely helpful. Wi fi was very quick.great location. Will definitely recommend to friends.

Only that after 5days we had to leave.(but may return!!!)


Manuel

The room we stayed in was very well done relative to details… the owner has given close personal attention to the quality of his apartments -- the choice and harmony of the picture frames on the walls, the kitchen lay-out, the bathroom fixtures (there was even an artistic covering to the heater fixtures), the coffee machine and choices of coffee, the artfully concealed safe, to name a few. And of course, its location, close to the Old Town center.

Mapa
Telefon
Menu
© Agnes Apartments 2016 Obchodní podmínky